Laserové ošetření

Klikněte na nadpis pro více informací.

Laserové omlazení pleti – rejuvenace

Rejuvenace pleti je neinvazivní laserový zákrok, který prohřátím podkoží vypíná pokožku, prokrvuje ji a udržuje její elasticitu. Používá se k omlazení pleti, redukci jemných vrásek, stažení rozšířených pórů, zesvětlení pigmentových skvrn a zlepšení stavu akné. Zákrok se může použít k ošetření partií jako je například dekolt, oblast krku nebo například také hřbetů rukou.

Laserová rejuvenace je vhodná i jako prevence při prvních projevech ochabování pleti nebo v kombinaci s jinými zákroky.
rejuvenace pleti
Při zákroku dochází k prohřívání podkoží laserovým paprskem, tím se začnou stahovat kolagenní a elastinová vlákna a tak dojde k nastartování novotvorby kolagenních a elastinových vláken. Současně se stahují rozšířené póry, zlepšuje se povrchová textura na povrchu a zjemňují se drobné vrásky. Zpevnění a tvorba nového kolagenu a elastinu probíhá za 2-3 měsíce po ošetření a dlouhodobě dále pokračuje na zvýšené úrovni.

Laserová rejuvenace udržuje kvalitu pokožky a oddaluje tak čas na invazivní zákroky. Jde o dlouhodobý proces, proto k dosažení výsledků je nutné zákrok opakovat, 4–6x po 2 až 4 týdnech a to 1x do roka. Po roce je vhodné v průběhu několika sezení podpořit opět aktivitu kolagenu. Výsledkem pak bude tvorba nového kolagenu, stimulace podkožního vaziva, dlouhodobá tonizace pleti , vyhlazení pleti a omezení produkce mazových žláz.

Průběh rejuvenace

Omlazení oblasti obličeje trvá zhruba 30 minut. Nejdříve se pleť očistí a po té se přikládá hlavice laseru na ošetřované části. Laserové paprsky následně prostupují do pokožky, kde začnou okamžitě měnit prostředí podkoží, kde začne proces tvorby nových kolagenních vláken, která následně zlepšují elasticitu a pevnost pleti.

Laserové rejuvenace může způsobit mírné začervenání, které se však brzy zklidní. Proces tvorby kolagenu trvá delší dobu, a proto jsou výsledky patrné až za pár týdnů po zákroku.

laserové omlazení pleti

Po proceduře

Zvýšená produkce a novotvorba kolagenu vzniká asi za 12 týdnů po ošetření a poté rovnoměrně pokračuje na zvýšené úrovni. Vzhledem k dálšímu stárnutí pokožky spolu s různým životním stylem každého klienta, nelze přesně stanovit, jak dlouho budou výsledky viditelné, ale nastavený proces po opakovaných zákrocích zvyšuje regeneraci až po několik let.

I přes své silné působení nenaruší procedura povrch pleti a můžete tak pokračovat ve svých běžných aktivitách. Je však vhodné aplikovat hydratační krémy.

V jarních a letních měsících je nutné pleť chránit přípravky s SPF 50+.

 

Cena: od 1490 Kč

Hollywood laser peeling s karbonovou maskou

Laserový Hollywood peeling je celosvětově velmi populární zákrok, který si získal své jméno díky oblibě mezi filmovými hvězdami. Okamžitě rozzáří vaši pleť a je bezbolestný. Nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a tak ho můžete absolvovat kdykoliv, když potřebujete vypadat skvěle, před důležitou událostí, svatbou, plesem atd.

Jedná se o nejnovější laserové ošetření, které využívá karbonový krém jako fotoakcelerátor k dosažení mnohonásobného efektu na pokožce. Hloubkově detoxikační ošetření je vyvinuté speciálně pro unavenou, dehydrovanou, znečištěnou, aknózní pleť, pro pleť která potřebuje novou energii, čistí do hloubky, efektivně odstraňuje toxiny a pomáhá pleti se zbavit nečistot z vnějších vlivů (smog, prach, atd.). Zároveň laserový paprsek hloubkově zahřívá dermis (spodní vrstvu pokožky), stahuje ji a stimuluje tvorbu kolagenu.
Laserový peeling pomáhá i u aknózní pleti. Hloubkově reguluje zvýšenou tvorbu kožního mazu, která je hlavní příčinou akné. Zároveň odstraňuje odumřelé buňky, stahuje rozšířené póry a ničí bakterie, které způsobují zánět. Laserový peeling je tak vhodný nejen pro zklidnění aktivního zánětu a regeneraci postižené pokožky, ale i jako prevence do budoucna.

Už po první aplikaci dochází ke stažení pórů, zmírnění vrásek, rozzáření pleti, snížení tvorby mazu u akné, zmenšení pigmentací, prostě komplexní omlazující procedura pro vaši pleť.

Laserový peeling se provádí v sérii minimálně 4 ošetření 1x za 2 - 4 týdny, nebo jednorázově 1 – 2 dny před jakoukoliv důležitou akcí , kdy chcete vypadat skvěle. Vždy záleží na výsledcích, které od něj očekáváte. Pro dlouhodobou stimulaci kolagenu, sjednocený tón pleti a mladistvý vzhled se doporučuje 1x za 2-3 měsíce.

Průběh laserového peelingu

Nejprve na váš obličej, popř. krk a dekolt naneseme tenkou vrstvu speciální masky. Necháme ji 10–15 minut působit, potom ji pomocí tepelné energie laserového paprsku odstraníme a tak dojde ke kompletní regeneraci pleti, která se vypne a rozjasní. Dále stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, pleť se zpevní. Během ošetření slyšíte lehké praskání, které vzniká při vystřelení laserového paprsku a ucítíte, jak se vám pleť lehce zahřívá.

Poté se ještě může přiložit na 20 minut kolagenová maska. Ošetření trvá 40 až 60minut. Jednou z výhod laserového peelingu je, že nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a je bezbolestný. Ihned po něm se můžete věnovat všem svým obvyklým aktivitám a můžete jej stihnout i během vaší obědové pauzy.

Je aplikace bolestivá?

Celá procedura je bezbolestná, jen cítíte jemné mravenčení a mírné zahřátí pokožky,

Výhody laserového peelingu

 • Výsledky vidíte hned po proceduře
 • Rychlé provedení do 30 minut
 • Není bolestivý, není potřeba rekonvalescence
 • Hned po ošetření se můžete věnovat svým aktivitám
 • Bezpečný pro všechny druhy pleti
 • Můžete se nechat ošetřit během celého roku
 • Vyhladí a rozzáří vaši pleť

Výsledky na pleti po proceduře

 • Hloubkové čištění pórů od séba
 • Stažení rozšířených pórů
 • Odstranění odumřelých buněk z kožního povrchu
 • Stimulace kolagenu
 • Zlepšení a sjednocení tónu pleti
 • Zasažení bakterií způsobujících akné
 • Zabraňuje budoucímu výskytu akné
 • Redukuje kožní hyperpigmentace
 • Zesvětlení a rozjasnění pokožky
 • Redukce vrásek
 • Omlazení, rozzáření a zpevnění pokožky
V jarních a letních měsících je nutné pleť chránit přípravky s SPF 50+.
Cena: od 1400 Kč
Jitka Zankelová
zankelova.jitka@seznam.cz
+420 776 658 222
phone-handset