body sphere

Body Sphere Therapy

Zajímá Vás způsob, jak zpevnit a tvarovat své tělo, zatočit s celulitidou, hloubkově zrelaxovat tkáně, odstranit nerovnosti po liposukci, zmenšit otoky, vyhladit vrásky a omladit pokožku? Pak máme pro Vás řešení v podobě Body Sphere Therapy.
Na trhu existuje spousta různých způsobů v boji s pomerančovou pokožkou a k formování postavy avšak Body Sphere Therapy je 100% neinvazivní, nejúčinnější a klinicky ověřená revoluční metoda, která zaručuje mimořádné výsledky již během několika sezení.
endospheres

Tento přístroj pracuje na základě patentované technologie kompresivní mikrovibrace, která prostřednictvím nízkofrekvenčních vibrací v rozsahu mezi 36 až 384 Hz může generovat pulzní, rytmické působení na tkáně, což se v posledních letech prokázalo jako jedinečná a nejúčinnější metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a povadlou pokožkou.

Pracovní hlavice obsahuje  válec, na kterém  je  ve vzoru podobném plástvi medu instalováno 50 hypoalergenních silikonových nebo skleněných kuliček k ošetření těla a 72 kuliček v hlavici na ošetření obličeje.

Toto speciální plástvové uspořádání kuliček na válci spolu s mikrokompresí prováděnou na tkáních, vytváří hlubokou stimulaci cév, relaxaci tkání, zlepšuje mikrocirkulaci v těle a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Přístroj po celou dobu ošetření aktivně pracuje se svaly na ošetřovaných  partiích a výrazně zlepšuje jejich pevnost a pružnost.

PŮSOBENÍ BODY SPHERE THERAPY

1) LYMFODRENÁŽNÍ  PŮSOBENÍ

Vibrační pumpovací efekt vyvolaný přístrojem stimuluje lymfatický systém, čímž povzbuzuje všechny kožní buňky, aby se samy čistily, vyživovaly a uvolňovaly toxiny z těla.

Rotační působení přístroje funguje jako tzv. čerpadlo a uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odtékání do lymfatického systému. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

2) SVALOVÉ  PŮSOBENÍ

Účinek stlačení na svaly je povzbuzuje k posilování. To cirkuluje krev, a ta se pumpuje efektivněji, což pomáhá svalům  v ošetřovaná oblasti

Vibrační stimulace provedená na svalu po odpovídající dobu umožňuje dosažení optimalizace svalového tonu v ošetřované oblasti a také vede ke zlepšení elasticity pokožky, k modelaci a zpevnění pokožky.

3) CÉVNÍ PŮSOBENÍ

Jak kompresní, tak vibrační efekt vytváří hlubokou stimulaci na vaskulární a metabolické úrovni. Na tkáň se přenáší stimulace, která vytváří  “cévní cvičení “ (zúžení a následné rozšíření cév), které zlepšuje krevní oběh v ošetřované oblasti.

4)  RESTRUKTURALIZAČNÍ A TVAROVACÍ PŮSOBENÍ

Rotace a vibrace  sfér podněcují kmenové buňky k hojení. Výsledkem je redukce zvlnění na povrchu kůže, typické pro celulitidu.

Dochází k oddělení adipocytů, které jsou zodpovědné za vznik vazivové tkáně, která způsobuje vzhled  "pomerančové kůže".

5) TLUMÍ BOLEST

Kompresní mikrovibrace a pulzující rytmické působení na mechanoreceptory a způsobují tak snížení nebo odstranění bolesti. Aktivace receptorů zlepšuje okysličení a postupně tak umožňuje zmírnění zánětu tkání a významné snížení toxických látek v těle. Analgetický účinek přístroje se úspěšně využívá i při rehabilitaci a ve sportovní medicíně.

 

Přístroj Body Sphere Therapy disponuje 4 hlavicemi - 2x hlavice pro masáž těla, 2x hlavice na obličej - 1x hlavice s kuličkami pro masáž, 1x speciální hlavice pro ošetření obličeje, která funguje jako EMS.

Použití Body Sphere Therapy na ošetření těla:

 • Okysličuje a aktivuje  krevní oběh  
 • zlepšuje prokrvení a výživu kůže
 • působí na lymfu a tím odstraňuje přebytečné tekutiny
 • přináší nohám pocit lehkosti
 • zrychluje metabolismus
 • zpevňuje a vyhlazuje pokožku
 • podporuje tvorbu kolagenu a elastinu
 • přináší relaxaci celého těla
 • zlepšuje všechny formy celulitidy
 • modeluje postavu
 • odbourává a odstraňuje tukové zásoby
 • stimuluje a zpevňuje svaly např. hýždě, ruce
 • uvolňuje svaly a nervová zakončení
 • ulevuje od bolesti
 • zlepšuje stav kůže (po liposukci, jizvy, strie)

Celulitida způsobuje  degenerace mikrocirkulace tukové tkáně. Vznik celulitidy ovlivňuje dědičnost, hormony a stav lymfatického systému. Navíc se zhoršuje špatnou stravou, nedostatkem pohybu, zadržováním vody  a stresem. V neposlední řadě také uspořádání podkožních buněk. Ty jsou u žen uložené jinak než u mužů. Nejčastěji postižené partie jsou hýždě, oblasti stehen a boků. Objevit se ale může i na bříšku a na pažích. Pro potlačení příznaků je vždy účinný komplexní přístup. 

endospeheres

Použití  Body Sphere Therapy a EMS na ošetření obličeje:

 • vyhlazuje vrásky
 • zlepšuje okysličení a prokrvení
 • zpevňuje pleť
 • zlepšuje mikrocirkulaci v oblasti očí a snižuje tukové váčky pod očima
 • tvaruje kontury obličeje
 • stimuluje produkci kolagenu, elastinu a hyaluronové kyseliny
 • zvedá tváře, má liftingový účinek
 • uvolňuje mimiku
 • hloubková výživa pokožky
 • projasnění a omlazení pokožky
 • prevence proti stárnutí pleti obličeje, krku a dekoltu.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových skupin, kteří touží po vypnuté a zářivé pokožce. Pozitivní účinky a výsledky jsou vidět a cítit už od prvního sezení. Díky zlepšené cirkulaci, okysličení a reaktivaci buněk se projeví okamžitý liftingový efekt. 

Kontraindikace

Ošetření přístrojem  má minimum kontraindikací, což je vysvětleno skutečností absence škodlivých účinků  a maximální bezpečností procedury. Síla komprese a vlivu vibrací je regulována v závislosti na cílech procedury, závažnosti problému a individuálních pocitech klienta.

 • různé zánětlivé procesy na pokožce (alergie, atopický ekzém, herpes, lupénka, plísňová infekce, ekzém, vyrážka, poškození kůže)
 • onkologické onemocnění
 • infekční onemocnění
 • těhotenství
 • tromboflebitida

Časté dotazy

Mohu podstupovat ošetření přístrojem Body Sphere Therapy kdykoliv v průběhu roku?

Ano, na proceduru se může jít kdykoliv, bez ohledu na roční období.

Mám problém se zadržováním vody. Mám hlavně oteklé kotníky. Pomůže mi tato procedura?

Ano, určitě. Body Sphere Therapy je technologicky vyspělé a sofistikované ošetření, které nám umožňuje pracovat na každé části těla od hlavy až k patě. Je klinicky prokázáno, že má účinek na lymfatický systém a dokáže vyřešit problémy s lymfatickou stázou v bodech těla, která jsou obtížně léčitelné jinými metodami. Ošetření využívá hlubokou lymfodrenáž, která pomáhá obnovit normální stav a zmirňuje otoky.

Proč mám zvolit právě ošetření Body Sphere Therapy?

Přístroj je schopen pracovat na různých úrovních, od samotného povrchu kůže až po hlubší sval pod ním. To vše se děje bez invazivních metod a bez vedlejších účinků. Toto ošetření pouze stimuluje a posiluje látky, které se již ve Vaší pokožce nacházejí. Body Sphere Therapy momentálně patří k nejúčinnějším metodám v boji proti celulitidě.

Proč je Body Sphere Therapy lepší technologií než LPG?

Ošetření je zcela bezbolestné a příjemné. Ošetření přístrojem LPG, donedávna nejpopulárnějším v boji proti celulitidě, je do jisté míry bolestivé, zejména při prvních ošetřeních.

Dalším rozdíl tkví v technologii, kterou oba přístroje používají. LPG funguje pomocí vakua, zatímco metoda Body Sphere je založena na kompresi. Díky specifické technologii lze Body Sphere použít na více oblastí těla. U použití přístroje LPG na určité partie těla existují kontraindikace nebo dokonce úplná omezení, proto jsou možnosti Body Sphere Therapy mnohem větší. Je třeba rovněž poznamenat, že vakuové působení LPG může vést k povolení pokožky.

Před ošetřením přístrojem Body Sphere není nutné  se oblékat do zvláštního obleku nebo se nějak připravovat.

K dosažení očekávaných výsledků je  nutné absolvovat více sezení a procedur. Počet potřebných procedur  je velmi individuální a závisí  na Vašich představách, potížích a také časových možnostech. Rádi Vám poskytneme  bezplatnou konzultaci a vyzkoušení  přístroje Body Sphere a doporučení vhodného programu dle osobních potřeb a preferencí. Proceduru Body Sphere Therapy doporučujeme podstoupit nejméně 1 x týdně a k získání nejlepších výsledků máme pro Vás nachystané různé cenově zvýhodněné PROGRAMY a balíčky .

Svěřte se do našich rukou  a vyzkoušejte účinky tohoto ošetření.PROGRAMY A BALÍČKY OŠETŘENÍ TĚLA:


- 1x ošetření                              60 min. 1 390 Kč

- Program STANDARD             6 x 60 min.  7 140 Kč (1190 Kč)

- Program PREMIUM               10 x 60 min. 10 900 Kč (1090 Kč)

- Program PRESTIGE                15 x 60 min. 14 850 Kč (990 Kč)

- Program MAXIMUM              20 x 60 min. 17 800 Kč (890 Kč)


Udržovací ošetření po ukončení intenzivního cyklu je vhodné absolvovat aspoň 1 sezení měsíčně proto, aby se udržela stimulace tkáně a svalů. 

Udržovací ošetření pro dlouhodobé udržení výsledků: 60 min 690 Kč.


K programu je možné vytvořit individuální balíček za zvýhodněnou cenu: přístroje EMS sculp Zero, Liposonix, Fotobiomudulace, Lymfodrenáž.
PROGRAMY A BALÍČKY OŠETŘENÍ OBLIČEJE:


Při ošetření se aplikují bioaktivní séra (liftingové, hydratační, kolagenové, hyaluronové, …), kdy dochází díky přístroji k až k 90% využití aktivních látek.

1x ošetření                               30 min 850 Kč

5x ošetření                               30 min 4 100 Kč (820 Kč) + 1x aplikace krémové masky ZDARMA

10x ošetření                             30 min 8 000Kč (800 Kč) + 2x aplikace krémové masky ZDARMA

15x ošetření                             30 min 11 700 Kč (780 Kč) + 3x aplikace krémové masky a ZDARMA


Ošetření lze absolvovat samostatně nebo doporučujeme alespoň 8 - 10 procedur po 10 dnech jako intenzivní kúru pro dosažení maximálních výsledků.

Ošetření obličeje pomocí body sphere lze zakomponovat i ke klasickému kosmetickému ošetření se zvýhodněnou cenou za 650 Kč + cena daného kosmetického ošetření (zde se potom neprovádí kompletní ruční masáž obličeje), nebo k tělovému ošetření za zvýhodněnou cenu 750 Kč.


Po ukončení intenzivního cyklu je vhodné absolvovat 2 sezení měsíčně proto, aby se udržela stimulace tkáně a svalů. 

Udržovací ošetření: 30 min 600 Kč.

Objednat se

Mohlo by vás také zajímat

liposukcepřístrojová lymfodrenážterapie červeným světlememzero slimmasaze
Jitka Zankelová
zankelova.jitka@seznam.cz
+420 776 658 222
phone-handsetdownload