O mně

Mým snem už od útlého věku bylo pečovat o druhé, a proto jsem vystudovala obor zdravotní sestra a ve zdravotnictví jsem strávila více než 10 let. Mé sklony k péči a cit pro detail a krásu mě však dovedly až tam, kde jsem nyní.

Díky mé rostoucí zvídavosti v oblasti řešení vad pleti (protože jsem je sama měla) a lásce k péči o pleť jsem se však rozhodla v roce 2010 otevřít kosmetický salon a věnovat se kosmetice a permanentnímu make-upu (PMU). Specializuji se na dermo-estetická ošetření a ke každé klientce mám zcela individuální přístup v péči.
Jitka Zankelová při práci
V oblasti PMU se specializuji na jemné a vzdušné techniky permanentního make-upu, jako třeba pudrová nebo kombinovaná technika aplikace pigmentu, která působí naprosto přirozeně.

Snažím se klientky informovat, že je nezbytné, aby člověk, který jim bude provádět PMU, měl znalosti ohledně kůže, diagnostiky a zdravotní odbornost při porušování integrity kůže, jako je právě permanentní make-up. Ne všem klientkám je vhodné PMU aplikovat a ne všichni, kteří PMU vykonávají (bez odborných znalostí), jej mohou vykonávat, a přesto jej vykonávají.

Také se věnuji opravám PMU, pokud klientka není spokojena s výsledkem z jiného salonu.
Ráda se neustále vzdělávám jak v oboru kosmetiky, tak PMU, vyhledávám nové techniky a trendy v oboru a zjišťuji, jak se mohu dál posunout. V oblasti PMU jsem dosáhla nejvyšší třídy vzdělání, která v tomto oboru existuje – Master class. Pracuji v souladu s novými výzkumy a na nejvyšší úrovni. Své znalosti předávám i svým klientkám.

Díky zkušenostem ze zdravotnictví i mé dlouholeté praxi Vám dokážu poradit s výběrem té nejvhodnější péče pro vaši pleť. Jsem pečlivá a vše dělám s maximální odborností. Do všeho se vrhám s vysokým nasazením. Klientkám pomáhám pečovat nejen o jejich krásu, ale také najít ztracené sebevědomí (např. při neodborné aplikaci PMU v jiném salonu).

Smyslem mojí práce není soupeření s konkurencí o nejnižší cenu, nejdůležitější je kvalita poskytovaných služeb, profesionalita v přístupu, komfort a maximální spokojenost klientů.
Má práce je mým koníčkem a vášní a jsem vděčná, že mohu dělat to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Udělejte si radost a čas jen pro sebe. Nechte o sebe pečovat, dopřejte si chvilku oddechu. V příjemném prostředí se postarám o Vás i Vaši pleť. Během kosmetického ošetření si odpočinete, odhodíte starosti a načerpáte novou energii. Vaše pleť se pročistí, omladí a Váš obličej bude zářit ještě dlouho poté.

Vyberte si z bohaté nabídky kosmetických služeb a dopřejte si péči a relaxaci!

Těším se na Vaši návštěvu.
Jitka Zankelová

Objednat se
kosmetické studio interiér
Jitka Zankelová
zankelova.jitka@seznam.cz
+420 776 658 222
phone-handset